Gru 27, 2018
124 Views
Komentavimas išjungtas įraše Dabar šėlstame dėl šių rudens batų!

Dabar šėlstame dėl šių rudens batų!

Written by

Ruduo už lango privertė mus pakeisti garderobą. Noriai išsitraukėme storus megztinius, madingus golfus ir tvidinius švarkelius. Užtat dar daugiau laimės mums suteikė batai, nauja batų revoliuciją! Pagaliau galime avėti mūsų mylimiausius ilgaaulius ir aulinukus! Patikrinome, kas šį rudenį tapo didžiausia mados sensacija ir kuo būtina papildyti savo garderobą.
Nes šį sezoną tikrai yra į ką paganyti akis! Merginos pamėgo itin drąsius batų modelius, šalia kurių abejingai žingsniuoti neįmanoma. Galu gale, mada yra tam, kad galėtume ja žaisti ir džiaugtis šiuo žaidimu, kurio taisykles, kuriame patys.
Madingi kaubojiški aulinukai

Atrodo, kad jie atkeliavo pas mus tiesiai iš laukinių vakarų ir iš kart tapo geidžiamiausiu sezono objektu. Net jeigu esate labai konservatyvios , šie aulinukai Jums tikrai patiks, ypač pagaminti iš klasikinių spalvų odos : juodos ir rudos. Merginos išsiilgusios aštrių įspūdžių turėtų atkreipti savo dėmesį į originalesnius modelius. Mes įsimylėjome vyno spalvos aulinukus puoštus kniedėmis ir grandinėlėmis. Atrodo fantastiškai priderinti prie lengvų romantiškų suknelių.

Ilgaauliai virš kelių
Jau seniai ilgaauliai nėra vertinami vie tik kaip žieminiai batai. Tai labai džiugina, kad galime jais puikuotis net šiltomis ankstyvo rudens dienomis. Plono zomšo modeliai puikiai tinka dabartiniams orams, užtat iškritus sniegui galėsime nukreipti savo dėmesį į odinius ilgaaulius. Taikome į batus virš kelių, ne tik dėl to , kad jei yra be galo madingi. Šie modeliai turi yp[ypatingą galią iš eksponuoti mūsų formas geriausioje šviesoje. Mylime juos už tai, kad jų dėka kojos tampa ilgesnės, lieknesnės, o juosmuo dar siauresnis. Kuo ilgesni ilgaauliai tuo geriau. Jie puikiai dera prie trumpų sijonų ar aptemtų kelnių.
Laukinių gyvūnu raštai

 

Šis trendas kelia daug emocijų ir dar daugiau kalbų. Būtent jis groja pirmu smuiku šį rudenį. Tai kas keletą sezonų atgal, galėtų būti įvertinta kaip beskonybė – dabar tapo geidžiamiausiu sezono pirkiniu. Gyvatės oda, zebro, tigro , leopardo raštai… jie grįžo su trenksmu. Tiesiog privalote įsileisti šį mados klyksmą į savo gyvenimą. Kada jei ne dabar?! Šie raštai tinka kone prie visko. Eksperimentuokit drąsiai. Rinkitės prigesintas rudednines spalvas, arba laukinį raštą netikėtoje spalvinėje gamoje. Mėlynas zebras o gal raudonas leopardas –šį sezoną leidžiama viskas.
 

Patogūs workeriai

 

Tai grubūs batai, storu padu, kurie tinka prie visko. Šį sezoną renkamės sunkius militaristinius modelius. Kuo daugiau detalių, kuo stambesni papuošimai, grubesni užtrauktukai – tuo geriau. Išdrįskite eksperimentuoti su drąsesniais modeliais.
Kaip juos derinti? Jie tinka prie visko! Ypač gerai atrodo su džinsais ir laisvais marškinėliais, arba labai gležnomis moteriškomis suknelėmis. Šis kontrastas dar labiau pabrėš mergaitiška trapumą.
Aulinukai – kojinės
Žinome , kad juos galima arba įsimylėti arba neapkęsti. Mes juos mylime! Ir šiandien norime Jūs užkrėsti savo meile! Aulinukai – kojinės su trenskmu įžengė į mados pasaulį praeitais metais, bet kaip matote ir toliau merginos juos ypač mėgsta. Viskas dėl to, kaip nuostabiai jie tinka prie aptemtų kelnių. Aptemptas aulas ypatingai lieknina čiurną, kojos atrodo fantastiškai. Puikiai atrodo prie sijonų ir suknelių bet kokio ilgio ir plačių kelnių. Karščiausias derinys – aulinukai- kojinės ir boyfrend‘o tipo džinsai! Įsitikinkite pačios.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Paslaugų pristatymas

Comments are closed.