Kov 8, 2024
46 Views
Komentavimas išjungtas įraše Dažnai užduodami klausimai apie Kuokštinis chlorofitas

Dažnai užduodami klausimai apie Kuokštinis chlorofitas

Written by

Kuokštinis chlorofitas Problemų sprendimas

Kažkas negerai su jūsų Kuokštinis chlorofitas ir negalite išsiaiškinti, kas sukelia problemą? Iš pradžių Kuokštinis chlorofitas problemų šalinimas gali atrodyti sudėtingas, tačiau iš tikrųjų gana lengva nustatyti jūsų augalo problemos priežastį. Tokias problemas, kaip perteklinis laistymas, nepakankamas laistymas ir Kuokštinis chlorofitas kūdikių trūkumas, galima lengvai nustatyti ir pašalinti, jei žinote, į ką atkreipti dėmesį. Toliau pateikiame keletą dažniausiai pasitaikančių Kuokštinis chlorofitas problemų ir kaip jas spręsti:

Šaknų puvinys:

Problema: pageltę lapai, sudžiūvusi lapija, dirva atrodo šlapia ir purvina.

Priežastis: Perlaistymas, blogas drenažas, per didelis vazonas.

Sprendimas: Persodinkite į naują, sausą žemę. Naudokite vazoną su drenažo skylutėmis.

Perlaistymas:

Problema: visas lapas paruduoja. Nykstantys lapai. Šlapia dirva.

Priežastis: Perlaistymas.

Sprendimas: Sumažinkite laistymo dažnumą. Prieš laistydami palaukite, kol 1-2 colių dirvožemio sluoksnis bus visiškai sausas.

Nepakankamas laistymas:

Problema: lapai atrodo blyškūs ir gležni.

Priežastis: Padidinkite laistymo dažnumą. Neleiskite, kad tarp laistymų dirvožemis per daug išdžiūtų.

Nėra žiedų:

Problema: Kuokštinis chlorofitas neaugina žiedų.

Priežastis: Per daug šviesos naktį arba per daug trąšų.

Sprendimas: Pastatykite augalą visiškai tamsioje vietoje naktį.

Nėra voratinklių:

Problema: Kuokštinis chlorofitas neaugina voratinklių arba mažylių.

Priežastis: Priežastis: Per didelis vazonas.

Sprendimas: Kuokštinis chlorofitas gamina daugiau voratinklių. Perkelkite į mažesnį vazoną arba skirkite daugiau laiko tarp persodinimų.

Kuokštinis chlorofitas Toksiškumas: Vaikams, katėms ir šunims

Viena iš geriausių Kuokštinis chlorofitas savybių yra ta, kad jis nėra toksiškas žmonėms ir gyvūnams. Dabar, jei kažkas yra netoksiškas, dar nereiškia, kad jį reikėtų valgyti. Iš tiesų, suvalgius Kuokštinio chlorofito lapų, katėms, šunims ir žmonėms gali atsirasti pykinimas, viduriavimas ir skrandžio sutrikimai. Nesijaudinkite, jūsų augintinis ar vaikas nenusinuodijo! Kuokštinio chlorofito lapai gali sukelti virškinamojo trakto dirginimą, todėl jų valgyti negalima. Dėl šios priežasties geriausia Kuokštinis chlorofitas laikyti nepasiekiamoje vietoje naminiams gyvūnams, kurie atrodo susidomėję jūsų Kuokštinis chlorofitas. Pakabinkite augalus, kad apsaugotumėte juos nuo kačių, arba padėkite ant aukštos lentynos, kad atbaidytumėte šunis ir kitus naminius gyvūnus.

Dažnai užduodami klausimai apie Kuokštinis chlorofitas

Kodėl mano Kuokštinis chlorofitas nežydi?

Kuokštinis chlorofitas žydi dėl pavasarį pailgėjusios dienos šviesos. Augalui sparčiai augant, šaknys šiek tiek prisitvirtina prie vazono, todėl augalas pradeda auginti voratinklius arba Kuokštinis chlorofitas mažylius. Per mažai šviesos ir per didelis vazonas gali būti priežastis, kodėl jūsų Kuokštinis chlorofitas neaugina žiedų.

Kiek saulės reikia Kuokštinis chlorofitas?

Kuokštinis chlorofitas puikiai auga ryškioje, netiesioginėje saulės šviesoje, tačiau puikiai pakenčia ir silpną apšvietimą, todėl gali būti lengvai auginamas biure, miegamajame ar kitoje mažai apšviestoje vietoje.

Kaip prižiūrėti Kuokštinis chlorofitas?

Pagrindiniai Kuokštinis chlorofitas priežiūros principai – kas savaitę laistyti, sezoniškai genėti ir kasmet persodinti į didesnį vazoną.

Kaip dažnai laistyti Kuokštinis chlorofitas?

Kas savaitę. Kai viršutiniai 1-2 centimetrai dirvožemio vazone išdžiūsta, laikas laistyti Kuokštinis chlorofitas. Pavasario ir vasaros mėnesiais paprastai laistoma kartą per savaitę, o žiemą – šiek tiek rečiau.

Ar turėčiau nupjauti Kuokštinio chlorofito vaisius?

Kuokštinio chlorofito mažylius galima nupjauti nepakenkiant augalui. Kuokštinio chlorofito mažylius galima įsišaknyti į dirvą ir panaudoti naujam Kuokštinio chlorofito augalui išauginti.

Kam naudojamas Kuokštinis chlorofitas?

Kuokštinis chlorofitas yra mažai priežiūros reikalaujantys kambariniai augalai, paprastai geidžiami dėl savo gebėjimo padėti filtruoti toksines daleles iš oro ir dėl to, kad juos “sunku nužudyti”.

Ar kuokštinis chlorofitas vilioja vorus?

Nepaisant savo pavadinimo, kuokštinis chlorofitas nepritraukia vorų ir nėra jų prieglobstis. Kuokštinis chlorofitas savo pavadinimą gavo dėl ilgų, kabančių lapų ir į vorus panašių kabančių augalų kūdikių.

Ar gali Kuokštinis chlorofitas gyventi esant silpnam apšvietimui?

Kuokštinis chlorofitas gali sėkmingai gyventi ir esant silpnam apšvietimui, tačiau šių augalų lapija nebus tokia ryški ir jie augs lėčiau nei tie, kurie nuolat gauna ryškią, netiesioginę saulės šviesą.

Kur turėtumėte pastatyti savo Kuokštinis chlorofitas?

Jūsų Kuokštinis chlorofitas turėtų būti laikomas šiltoje, šviesioje, drėgnoje ir drėgnoje vietoje, kurioje nėra skersvėjų. Kuokštinio chlorofito nelaikykite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir toliau nuo įėjimų ir išėjimų, krosnių ir oro kondicionierių ventiliacijos angų.

Kiek laiko gyvena Kuokštinis chlorofitas?

Yra žinoma, kad Kuokštinis chlorofitas gyvena daugiau nei 50 metų.

Ar galima atgaivinti nugaišusį Kuokštinis chlorofitas?

Jei jūsų Kuokštinis chlorofitas tikrai “miręs”, jo atgaivinti neįmanoma. Tačiau jei jūsų augale dar yra likę nors truputis gyvybės, galite pasistengti, kad augalas, taip sakant, “atgytų”. Sprendimas priklauso nuo to, kas žudo jūsų augalą. Pavyzdžiui, jei jūsų Kuokštinis chlorofitas kenčia nuo vandens trūkumo, tiesiog kelias savaites palaikykite drėgną dirvožemį ir periodiškai suteikite augalui gerą dozę netiesioginių saulės spindulių, kad pamatytumėte, ar tai paskatins augalo augimą. Jei augalas buvo perlaistytas, pabandykite jį persodinti į visiškai naują žemę ir vazoną su geresniu drenažu. Naujos žemės nelaistykite bent savaitę. Nustatę problemą, pasistenkite pakeisti kryptį ir leiskite augalui švelniai atsigauti.

Ar galite sodinti kuokštinį chlorofitą Babies?

Kuokštinis chlorofitas kūdikius galima dauginti į visiškai naujus augalus. Paprasčiausiai pašalinkite voratinklinį kūdikį nuo motininio augalo, atjungdami jungiamąjį stiebą nuo motininio augalo pagrindo. Tada padėkite voratinklio mažylį ant vazono su žemėmis ir lengvai užberkite žemėmis. Laikykite drėgnai, kol per 7-10 dienų išleis šaknis ir įsitvirtins.

Ar galiu nupjauti rudus kuokštinio chlorofito galiukus?

Rudus galiukus ir ruduojančius lapus galima lengvai nupjauti. Paimkite aštrias sodo žirkles ir pašalinkite rudą viršūnėlę, įstrižai nukirpdami lapą tiesiai po pažeista lapo dalimi.

Kokius vazonus mėgsta kuokštinis chlorofitas?

Kuokštinis chlorofitas mėgsta mažus vazonėlius su geru drenažu. Kuokštinis chlorofitas sodinkite į vazonus, kurių skersmuo vos keliais centimetrais didesnis už šaknų gniužulą.

Article Categories:
Gėles

Comments are closed.