Kov 8, 2024
16 Views
Komentavimas išjungtas įraše Kuokštinis chlorofitas auginimas iš sėklų

Kuokštinis chlorofitas auginimas iš sėklų

Written by

Ar žinojote, kad iš savo Kuokštinis chlorofitas galima užsiauginti sėklų? Vienas iš labiausiai neįvertintų Kuokštinis chlorofitas dauginimo būdų – sodinti naujus Kuokštinis chlorofitas iš sėklų, surinktų iš esamų augalų. Pradėti auginti Kuokštinis chlorofitas iš sėklų yra ilgalaikis meilės darbas, tačiau galutinis rezultatas – begalė Kuokštinis chlorofitas sėklų, kurias galima sėti kada panorėjus ir kur panorėjus. Štai ko reikia, norint padauginti Kuokštinis chlorofitas iš sėklų:

1 žingsnis: apdulkinkite gėles

Kad jūsų Kuokštinis chlorofitas užaugintų vaisių, jo žiedai turi būti apdulkinti. Augalus galite apdulkinti rankomis arba natūraliu būdu. Jei norite apdulkinti rankomis, tiesiog paimkite minkštą medvilninį tamponėlį arba teptuką ir švelniai patepkite kiekvieno žiedo vidų (taip žiedadulkės nuo vieno žiedo pereina į kitą). Norėdami apdulkinti natūraliu būdu, žydintį Kuokštinis chlorofitas kelioms dienoms pastatykite lauke, pavėsingoje vietoje, kad apdulkintojai galėtų atlikti savo darbą.

2 veiksmas: leiskite sėklų ankštims išdžiūti

Jei apvaisinimas buvo sėkmingas, nužydėjus žiedams išsivystys mažytės žalios sėklų ankštys. Leiskite šioms sėklų ankštims išdžiūti ant augalo, kol jos pradės skilinėti. Atsargiai nuimkite sausas ankštis nuo augalo ir išpilkite smulkias juodas Kuokštinis chlorofitas sėklas į padėklą. Dabar šias sėklas galite iš karto pasėti arba laikyti vokelyje su sėklomis tamsioje, vėsioje vietoje.

3 veiksmas: sodinkite sėklas

Kuokštinio chlorofito sėklas sodinkite santykiu 1 sėkla į kvadratinį pėdą. Sėklas sėkite kaip ir bet kurias kitas sodo daržovių sėklas, o kol sėklos dygsta, būtinai palaikykite dirvos drėgmę ir užtikrinkite daug šviesos. Kuokštinis chlorofitas sėklos gali sudygti per 30 dienų, todėl būkite kantrūs. Dėl ilgo dygimo laiko gali būti patogiau saują Kuokštinis chlorofitas sėklų pradėti daiginti sėklų lėkštelėse po auginimo apšvietimu.

Pagalba jūsų naujoms Kuokštinis chlorofitas sėkloms

Dauginant ir persodinant augalus į naujas vietas visada yra tikimybė, kad augalas žus nuo persodinimo šoko. Persodinimo šokas pasireiškia, kai augalas patiria didelį stresą šaknų sistemai ir nesugeba sėkmingai įsišaknyti naujoje aplinkoje. Naudojant vandenyje tirpias dumblių trąšas persodinimo ar dauginimo metu, augalui suteikiama sveika maistinių medžiagų dozė, todėl augalas patiria mažesnę streso tikimybę. Šiais pašarais augalus maitiname kiekvieną kartą persodindami, persodindami ar daugindami, kad augalai greitai prisitaikytų ir energingai augtų.

Be to, nepamirškite laistyti naujojo Kuokštinio chlorofito filtruotu arba distiliuotu vandeniu. Kuokštinis chlorofitas yra jautrus cheminėms medžiagoms, o vandentiekio vandenyje yra tokių cheminių medžiagų kaip chloras ir fluoras, kurios kaupiasi augale ir sukelia rudas viršūnėles. Berkey vandens filtrai yra puiki vandentiekio vandens filtravimo galimybė. Daugiau patarimų, kaip užauginti sveiką ir laimingą Kuokštinis chlorofitas, rasite išsamiame Kuokštinis chlorofitas priežiūros vadove.

Kuokštinis chlorofitas dauginimo problemų sprendimas

Ar jūsų naujasis Kuokštinis chlorofitas patiria sunkumų? Iki šiol dažniausias Kuokštinis chlorofitas negalavimas yra rudos viršūnėlės ir ruduojantys lapai, kuriuos sukelia tiesioginiai saulės spinduliai, maža drėgmė ir cheminių medžiagų kaupimasis augale. Kitos problemos: Kuokštinis chlorofitas nežydi (sėkloms reikalingi žiedai!), nesusidaro voratinkliai (labai svarbūs dauginimui) ir perlaistymas. Štai kaip spręsti problemas:

Nėra voratinklių:

Problema: Kuokštinis chlorofitas nesubrandina voratinklių arba mažylių.

Priežastis: Priežastis: per didelis vazonas.

Sprendimas: Kuokštinis chlorofitas gamina daugiau voratinklių. Perkelkite į mažesnį vazoną arba skirkite daugiau laiko tarp persodinimų.

Nėra žiedų:

Problema: Kuokštinis chlorofitas neaugina žiedų.

Priežastis: Priežastis: per daug šviesos naktį arba per daug trąšų.

Sprendimas: Pastatykite augalą visiškai tamsioje vietoje naktį.

Rudi lapai:

Problema: Rudos augalo viršūnės ir kraštai.

Priežastis: Laistymas fluoridu ir chloru užterštu vandeniu.

Sprendimas: Laistykite Kuokštinį chlorofitą tik filtruotu arba distiliuotu vandeniu.

Šaknų puvinys:

Problema: Pageltę lapai, nuvytusi lapija, dirva atrodo šlapia ir purvina.

Priežastis: Perlaistymas, blogas drenažas, per didelis vazonas.

Sprendimas: Persodinkite į naują, sausą žemę. Naudokite vazoną su drenažo skylutėmis.

Perlaistymas:

Problema: visas lapas paruduoja. Nykstantys lapai. Šlapia dirva.

Priežastis: Perlaistymas.

Sprendimas: Sumažinkite laistymo dažnumą. Prieš laistydami palaukite, kol 1-2 colių dirvožemio sluoksnis bus visiškai sausas.

Nepakankamas laistymas:

Problema: lapai atrodo blyškūs ir gležni.

Priežastis: Priežastis.

Priežastis: Padidinkite laistymo dažnumą. Neleiskite, kad tarp laistymų dirvožemis per daug išdžiūtų.

Dažniausiai užduodami klausimai apie kuokštinio chlorofito dauginimą

Kodėl mano Kuokštinis chlorofitas nežydi?

Kuokštinis chlorofitas žydi dėl pavasarį pailgėjusios dienos šviesos. Augalui sparčiai augant, šaknys šiek tiek prisitvirtina prie vazono, todėl augalas pradeda auginti voratinklius arba Kuokštinis chlorofitas mažylius. Per mažai šviesos ir per didelis vazonas gali būti priežastis, kodėl jūsų Kuokštinis chlorofitas neaugina žiedų.

Kiek saulės reikia Kuokštinis chlorofitas?

Kuokštinis chlorofitas puikiai auga ryškioje, netiesioginėje saulės šviesoje, tačiau puikiai pakenčia ir silpną apšvietimą, todėl gali būti lengvai auginamas biure, miegamajame ar kitoje mažai apšviestoje vietoje.

Kaip prižiūrėti Kuokštinis chlorofitas?

Pagrindiniai Kuokštinis chlorofitas priežiūros principai – kas savaitę laistyti, sezoniškai genėti ir kasmet persodinti į didesnį vazoną.

Kaip dažnai laistyti Kuokštinis chlorofitas?

Kas savaitę. Kai viršutiniai 1-2 centimetrai dirvožemio vazone išdžiūsta, laikas laistyti Kuokštinis chlorofitas. Pavasario ir vasaros mėnesiais paprastai laistoma kartą per savaitę, o žiemą – šiek tiek rečiau.

Article Categories:
Gėles

Comments are closed.