Sau 4, 2024
29 Views
Komentavimas išjungtas įraše Durpių tabletės yra puikus pasirinkimas

Durpių tabletės yra puikus pasirinkimas

Written by

Durpių tabletės yra puikus pasirinkimas sėjant daržovių ir gėlių sėklas namų sąlygomis. Jos yra patogios, efektyvios ir suteikia optimalias sąlygas daigams vystytis. Šios tabletės yra sukurtos su subalansuotu kiekiu trąšų ir mikroelementų, kurie skatina sėklų dygimą, padeda formuotis stipriai šaknų sistemai ir palengvina augalų prisitaikymą po persodinimo į atvirą gruntą.

Durpių tabletės sudėtis

Auginti daigus durpių tabletėse yra efektyvus būdas, nereikalaujantis papildomo trąšų naudojimo. Šios tabletės susideda iš presuotų durpių ir specialių preparatų, kurie pagreitina daigų daigumą ir skatina tvirtą šaknų sistemą. Be to, jose yra įvairių mikroelementų ir maistingųjų medžiagų, kurios puikiai tinka daržovėms, gėlėms, ir net kambariniams augalams, tokiems kaip sanpaulijos.

Kaip naudoti durpių tabletes

Naudoti durpių tabletes yra paprasta ir efektyvu. Procedūra yra ši:

  1. Paimkite durpių tabletę su įduba viršuje ir įdėkite ją į dubenėlį.
  2. Palaistykite tabletę kambario temperatūros vandeniu. Po kelių minučių tabletė visiškai sugers vandenį ir padidės apie 5 kartus savo pradinį dydį, formuodama nedidelę durpių stiklinaitę.
  3. Nusausinkite likusį perteklinį vandenį ir padėkite durpių stiklinaitę ant lėkštelės, kad išvengtumėte nutekėjimo.
  4. Pasėkite sėklas tiesiog ant stiklinatės viršaus ir užberte šiek tiek durpių.
  5. Apsaugokite sėklas nuo aplinkos veiksnių uždedant plėvę, kuriant šiltnamio efektą.

Po kelių dienų pasirodys daigai, nes durpių tabletės užtikrina 100 proc. sėklų daigumą. Kai šaknys išlindžia į išorę, laikas persodinti daigus. Persodinti reikia su visa stiklinaičiu, kuris kartu yra ir dirvos trąša. Šaknų sistema yra nepažeista, todėl augalai lengvai prisitaiko prie naujo augimo etapo.

Durpių tabletėje užauginti augalai dažnai yra didesni, anksčiau žydi ir tvirtesni. Tai galėtų būti dėl gerai išsivysčiusios šaknų sistemos, kurią skatina durpių tabletėse esančios medžiagos.

Kambarinių gėlių dauginimas

Jei norite pasidauginti kambarinių gėlių, pavyzdžiui, sanpaulijų, nuskinkite lapelį ir įkiškite visą kotą į durpių stiklinaitę, pasiruoštą augimui. Šis metodas pagreitina šaknų susiformavimą ir leidžia gėlei sparčiau augti.

Durpių tabletės yra puikus įrankis, suteikiantis optimalias sąlygas daigams vystytis, taip pat suteikiantis jums patogumą ir efektyvumą sėjant sėklas namuose.

Article Categories:
Gėles

Comments are closed.